07th Pro2011

Tofu čína s rýžovými nudlemi

by Veganosaurus Rex

Rychlovka.

V hrnci si uvaříme vodu, až se uvaří, vypneme, vrhneme do něj takový ty tlustší (ne vlasový) rýžový nudle (dle velikosti hladu, trošku je polámeme, ale ne zas moc). Po dvou/třech minutkách scedíme.

Rozpálíme si olivový olej z pokrutin na woku, přidáme pokrájený bylinkový tofu na tenčí proužky, zakapeme temnou sojovou omáčkou a chvilku poválíme – všechno jedem na prudko. Pak přihodíme nudle a rychle mícháme, ať se nám k sobě neslepí (tudíž je dobrý mít všechno připravený a nudle na pánev házet hned po scezení – pak se vám utvoří taková slepená gula a je to naprd), sůl, pepř, grilovací koření, nějaká ta pálivá omáčka neuškodí, chilli…nu a pak přihodíme pokrájenej pórek, olivy, trochu nori vloček a nakonec rajčata nakrájený na menší kousky, ještě to poválet, zahustit solamylem, což způsobí onen čínskej sliz a je to.

One Response to “Tofu čína s rýžovými nudlemi”

  • My first Chicky Baby read was the post to Mr. Chicky from your psyche… probably one of the funniest things I have ever read!Um… questions, qutsoiens… ok, have you spilled the juicy on how you and Mr. Chicky met? The wedding? Deciding it was time for Chicky Baby?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).