Veganské večeře – Jihlava

jihlava-vegvecere

Kdy : Každou druhou neděli v měsíci v 17:00, od 15.ledna 2012

Kde : Café Mahler, Znojemská 4 (ulice z Masarykovo náměstí směrem k Cityparku)

Idea je jiná než většina akcí, které vyžadují nutné rozdělení na organizátory a účastníky. Chtěli bychom, aby se takové rozdělení rozplynulo a organizujícími se stali jednotliví účastníci a účastnice. Tudíž jediné, co v tuto chvíli nabízíme je fixní čas a místo. Tím je každá druhá neděle v měsíci v 17:00 v Jihlavě v café Mahler. Každý kdo má zájem se na tomto nápadu podílet, může donést doma navařené nebo napečené veganské dobroty, o které by se rád rozdělil s ostatními. Kdokoli může informace o tomto sociálním prostoru šířit mezi známé a vzít s sebou nějaké kamarády a kamarádky. Každý se může ujmout slova a převzít kus iniciativy, která by  nějakým způsobem prospěla celku. To co nabízíme je čas, místo a velká pravděpodobnost se potkávat. Touto formou organizace navíc dosáhneme jistého samospádu událostí, které nebudou vázány na aktivitu jednotlivce nebo organizace, ale budou podmíněny sdílením a potřebu spolupráce.

12 Responses to “Veganské večeře – Jihlava”

 • Bára

  Jak se ujala večeře v Jihlavě?

  • ella

   Ted v lednu uz to byl rok a navstevnost je tak prumer deset lidi..mali, velci, zabloudilci,pravidelnici,nadsenci,priznivci,..je to ruznorode,mam z toho dobry pocit,bavi nas to stale a porad je cim se inspirovat.nechodi jen vegani,ale vecere nosi vegansky 🙂

 • Táňa

  Ahoj,

  chci se zeptat, zda se stále pořádají veganské večeře. Ráda bych se v neděli 12.10.2014 zůčastnila.

  Díky

 • Ella

  aoj, jasný vegan večeře stále běží, bývají druhou neděli v měsíci. Nejbližší setkání je teď 12. 10. od 17hod. Budem rádi když přijdeš.

 • Maruška

  Ahoj, ještě stále večeře probíhají? Stavily bychom se s dcerou 🙂

 • Radek

  Ahoj… koukám poslední komentáře na fungování večeří téměř 2,5 roku staré… tak bych se rád zeptal znova… zda večeře stále fungují každou druhou neděli v měsící…? a jak to vypadá s účastí…? díky za odpovědi…

 • Idjbi573q5
 • Доброго времени суток друзья!
  Есть такой замечательный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
  Отличные наличные – ведущая компания в сфере микрокредитования, деньги будут у вас на карте через 15 минут. Оформить займ можно круглосуточно, в выходные и праздники.Мы применяем самые передовые технологии, чтобы вы могли за 15 минут получить займ на карту или наличными.Наш сервис доступен везде где есть интернет, получить деньги можно в одном из наших отделений или круглосуточно не выходя из дома.

 • Здравствуйте товарищи!
  https://drive.google.com/file/d/1Z3XEpblaCaEBdSLzZP8E22b0ZjbBT3QO/view?usp=sharing
  Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Мы бурим любые виды скважин.У нас доступная ценовая политика, рассрочка на услуги и оборудование.Заказывайте скважину для воды – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Самое основное преимущество состоит в том, что вокруг скважинного фильтра делается обсыпка специальным фильтрующим песком. Это сводит к минимуму возможность заиливания скважины, значительно увеличивает приток поступаемой воды и продлевает срок ее службы до 50 лет! Обсадная труба, используемая при роторном бурении, имеет большую толщину стенки, что позволяет ей выдерживать давление грунтов даже на глубине в 150м. Данный вид бурения гарантирует вам 100% результат. Ведь большим минусом шнекового бурения является то, что в случае отсутствия верхней воды на участке, вам придется покрыть расходы подрядчика и оплатить так называемую «разведку» (в среднем, 10 у.е. за каждый пройденный метр). В результате просто потеряете деньги и все равно обратитесь к услугам ротора.
  От всей души Вам всех благ!

Trackbacks & Pings

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.