14th Led2013

Zapečené sojové boby s řapíkatým celerem a brokolicí

by Veganosaurus Rex

Zapečené sojové boby s řapíkatým celerem a brokolicíSojové boby (cca 200g) si necháme přes noc namočit, pak slijeme vodu, dáme novou a uvaříme s tymiánem do skoroměkka. Vezmeme si pekáček, vymastíme olivovým olejem a na dno položíme dvě na plátky nakrájené brambory. Na ně rozprostřeme 3/4 sojových bobů (trošku si necháme stranou), osolíme, opepříme a přidáme pár špetek rozmarýnu a koriandru. Na to rozprostřeme tři řapíky řapíkatého celeru pokrájeného na menší kousky, znovu lehce osolíme a posypeme pálivou paprikou. Na to přijde vrstva na malé růžičky rozebrané brokolice (stačí půlka), znovu lehce osolíme a navrch vysypem zbytek sojových bobů. Pak pekáček šoupneme do předehřáté trouby a pečeme.

Mezitím si metličkou rozmícháme v hrnku sojové mléko (hustý-dal jsem 4 lžičky vrchovatý) a dvě lžičky miso pasty (koupíte ve zdravých výživách), čímž pak po 10-15 minutách zalejeme pekáček.

 

One Response to “Zapečené sojové boby s řapíkatým celerem a brokolicí”

  • Andrea, il caro Sindaco sul suo profilo FB invita " Cari amici … Vi invito a portare rispetto ai sacerdoti … ed alla Chiesa ..i&;uotq.Lanc.a un sasso del genere e poi …..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).